• ایمیل

    general.site1397@gmail.com

  • تلفن مدیر

    09334184786

  • تلفن مدیر

    09361302603

خدمات ما

طراحی وب سایت و برنامه اندروید


توضیحات

طراحی وب سایت بر پایه php ,bootstrap , html css طراحی میشود.ما برای بهتر بودن و راحت استفاده کردن کاربران از قالب مدیریتی بدون هیچ وابستگی ای استفاده مینماییم.
ما به بالا بودن درجه سایت در گوگل اهمیت زیادی میدهیم برای بالا بودن درجه سایت در گوگل, seo سایت شما رو بهبود میبخشیم و اینگونه درجه سایت در گوگل بالاتر میرود.
برای قابل قبول بودن سایت از نظر بازدیدکنندگان باید سایت ما از صفحات گرافیکی برخوردار باشند که طراحان سایت ما برای سایت های شما از قالب های گرافیکی مد نظر استفاده میکنند و همچنین شما میتوانید در نمونه کار های ما که حاصل طراحان وب ما هستند جزئیات قالب را مشاهده کنید.
استفاده از افراد حرفه ای در طراحی سایت ها تصمیم اولیه ما بود, ما با پروژه های موفق اعتبار شرکت خود را افزایش میدهیم! همچنین ما پشتیبانی و خدمات نیز در قرارداد های خود ذکر میکنیم که مدت زمان آن بستگی به نوع قرارداد دارد.
همچنین برنامه نویسی اندروید ما توسط افراد حرفه ای صورت میگیرد که از مهم ترین خصوصیات برنامه ها میشه به responsive بودن داخل تمامی گوشی ها با سایز های مختلف اشاره کرد.
در برنامه نویسی از بهترین و بروزترین کتابخانه ها برای اتصال به سرور استفاده میکنند و همچنین برای داشتن دیزاین مناسب برنامه خود, از بهترین و جدیدترین متد های دیزاین برای زیبایی و مورد پسند بودن برنامه برای کاربران, توسط adobe xd و photoshop استفاده میکنند.